O Klauart

Atelier artystyczne Klauart

Witaj w moim atelier!

Nazywam się Klaudia Skierkowska-Drwięga i zwariowałam na punkcie rzemiosła artystycznego. Jestem rozwijającą się artystką, która realizuje swoje pasje w wyjątkowej pracowni artystycznej Klauart. To tu mogę rozpościerać skrzydła i tworzyć dzieła sztuki.

Od dziecięcych lat miałam duszę artysty. Moim największym marzeniem było stworzyć miejsce, swoje miejsce, w którym będę kreatywnie łączyć moje największe pasje. Dzięki wykształceniu plastycznemu i zwariowanych genach zaczęłam robić to, co kocham – sztukę.

A więc zapraszam Cię do mojego świata sztuki. To tu poczujesz się wyjątkowo i niepowtarzalnie. Zabiorę Cię w podróż, gdzie piękno w połączeniu z talentem odmieni Twoje życie. Moje liczne projekty artystyczne pomogą Ci odkryć siebie i spełnić Twoje marzenia.

Czym się zajmuję?

Makijaż:
Makijaż podkreśli Twoje naturalne piękno lub przyczyni się do powstania „małego dzieła sztuki” na Twojej twarzy. Wybór i forma należy do Ciebie. Branża beauty to mój konik.

Ciekawostki:
Makijaż artystyczny charakteryzuje się wykorzystaniem niekonwencjonalnych rozwiązań, użyciem zaskakujących zestawień barw, brokatów, błysków oraz dodatkowych elementów przestrzennych takich jak pióra, koronki, kwiaty itp. Tą formę makijażu można określić “małym dziełem sztuki na twarzy”.

Personalizacja odzieży:
Razem odkryjemy Twoją dusze i stworzymy dzieło sztuki, które będziesz mieć zawsze na sobie. Z moją pomocą poczujesz się wyjątkowo i unikalnie. Będziesz w posiadaniu jedynej takiej rzeczy na świecie. I niech Ci zazdroszczą!

Malarstwo:
Sztaluga stała w moim pokoju od dziecka. Maluję obrazy od kiedy pamiętam. Wieloletnia praktyka, godziny z pędzlem w ręku i farbą wszędzie gdzie się tylko da pomogły mi rozbudzić w sobie ogromną pasję i miłość do płótna.

Fotografia:
Zdjęcia z duszą.
W fotografii kieruje się chęcią wydobycia duszy. Moje sesje zdjęciowe są połączeniem profesjonalizmu i genialnej zabawy. To będzie niezapomniany czas. A owoce naszej sesji – zaskoczą Cię. Moim atutem jest umiejętność skupienia się na drugiej osobie i pełne przeżywanie tego, co jest tu i teraz. Wydobycia tego, co w Tobie najpiękniejsze.

Wszytskie produkty

MISJA MARKI

Misją marki jest tworzenie produktów i usług, które wzmacniają pewność siebie, wyróżniają się zarówno na ulicy jaki i we wnętrzach. Budzą zachwyt i poczucie wrażliwości do Sztuki. Pozwalają wyrazić siebie. Życie z pasją i z pasji.

Więcej o Klauart